Milenyum – Basınçlı Emaye Sistem

Milenyum Basınçlı Emaye Sistem

26.000,00 TL

BOYLER : İÇ KAZANI 3 mm KALINLIĞINDA A1 KALİTE DKP SACDAN OLUP 170 lt KAPASİTELİDİR İÇ VE DIŞI EMAYE KAPLIDIR. ANTİFİRİZ BÖLMESİ OLAN CİDAR 2 mm KALINLIĞINDA DKP dir.  KILIFI İSE 0.70 mm KALINLIĞINDA GALVANİZDEN İMAL EDİLMEKTEDİR, İZOLASYON 50 mm POLİÜRETAN İLE YAPILMAKTADIR. DIŞ YÜZEYİ ELEKTROSTATİK TOZ BOYA İLE BOYANMAKTADIR KAPAK KISIMLARI ÖZEL SERT PLASTİK KALIPTAN HAZIRLANARAK DEPONUN ŞIKLIĞI ÖN PLANA ÇIKARILMIŞTIR SİSTEME REZİSTANS YERİ HAZIRLANMIŞ HALDE VE KOMPLE AMBALAJLIDIR.


KOLLEKTÖR : STANDART EBATLARDA (94 X 194 X 8 cm) 3 ADET ÖNERİLİR, YA DA FİYAT DEĞİŞİKLİĞİ OLMAKSIZIN 2 ADET GENİŞ EBATLARDA 120 X 194 X 8 cm) OLMALIDIR!!!  İÇ PANELİ VE KASALARI SEYDİŞEHİR ÜRETİMİ ET-AL 60 SAF ALÜMİNYUMDANDIR. İZOLASYON KOMPLE 5 cm İZOCAM İLE, YÜZEY ÖRTÜSÜ İSE 4 mm YERLİ CAMDIR. SİSTEMİN 2 STANDART KOLLEKTÖR İLE KULLANILMASINI İSTEYEN MÜŞTERİLERİMİZ KIŞ ŞARTLARINDA ISITMA RİSKİNİ KABULLENMİŞ SAYILACAKLARDIR. GEREKLİ OLAN ALAN ÖLÇÜLERİ İSE, DOĞUDAN BATIYA 3,30 cm GÜNEYDEN KUZEYE İSE 2,50 cm OLMALIDIR. BASINÇLI SİSTEMLER, ŞEBEKENİZDEN YA DA HİDROFORUNUZDAN ALINAN BASINCA  YAKIN BİR SU BASINCI OLUŞTURUR, SİSTEMİNİZDE OLUŞAN BASINÇ DÜŞMELERİ SICAK SU BASINCININ DA AZALMASINA SEBEBİYET VERİR BU DURUMDAN FİRMAMIZ MESUL TUTULMAZ!


TAŞIYICI SEHPA : 40 X 40 KÖŞEBENTTEN OLUP DEMONTE PORTATİF OLARAK İMAL EDİLMEKTEDİR.


GARANTİ SÜRESİ : 3 YIL


ÜRÜN FİYATI : NAKİT  : 26.000,00 TL 

ÖNEMLİ!!! MESAFE GÖZETMEKSİZİN ÇATIYA GÜNEŞ ENERJİSİ KURULUMU İÇİN ÇELİK KONTRÜKSİYON VE MONTAJ İŞÇİLİK FARKI 2.750,00 TL AYRICA FİYATLARIMIZ ŞEHİR İÇİ KURULUMLAR OLARAK HESAPLANMIŞ OLUP MESAFE FARKLARI FİYATA EKLENİR !!!


Diğer Ürünler

Güneş enerjisi sektöründe çeyrek asırlık uzmanlık ve hizmet