Milenyum – Basınçlı Emaye Sistem

Milenyum Basınçlı Emaye Sistem

18.000

BOYLER : İÇ KAZANI 3 mm KALINLIĞINDA A1 KALİTE DKP SACDAN OLUP 170 lt KAPASİTELİDİR İÇ VE DIŞI EMAYE KAPLIDIR. ANTİFİRİZ BÖLMESİ OLAN CİDAR 2 mm KALINLIĞINDA DKP dir.  KILIFI İSE 0.70 mm KALINLIĞINDA GALVANİZDEN İMAL EDİLMEKTEDİR, İZOLASYON 50 mm POLİÜRETAN İLE YAPILMAKTADIR. DIŞ YÜZEYİ ELEKTROSTATİK TOZ BOYA İLE BOYANMAKTADIR KAPAK KISIMLARI ÖZEL SERT PLASTİK KALIPTAN HAZIRLANARAK DEPONUN ŞIKLIĞI ÖN PLANA ÇIKARILMIŞTIR SİSTEME REZİSTANS YERİ HAZIRLANMIŞ HALDE VE KOMPLE AMBALAJLIDIR.


KOLLEKTÖR : STANDART EBATLAR 94 X 194 X 10 cm dir: İÇ PANELİ VE KASALARI SEYDİŞEHİR ÜRETİMİ ET-AL 60 SAF ALÜMİNYUMDANDIR. İZOLASYON 5 cm İZOCAM, YÜZEY ÖRTÜSÜ İSE 4 mm YERLİ  CAMDIR. ÜRÜN AMBALAJLI OLARAK TESLİM EDİLMEKTEDİR. SİSTEMİN KAPALI DEVRE OLARAK ÇALIŞMASI SEBEBİYLE YETERLİ GÜNEŞLENME OLUŞMADIĞI KURULUMLARDA SİSTEME EK OALRAK 3. KOLLEKTÖR GEREKEBİLİR, BU ÇALIŞMA MALİYETE EK MASRAF OLARAK YANSITILIR. 


TAŞIYICI SEHPA : 40 X 40 KÖŞEBENTTEN OLUP DEMONTE PORTATİF OLARAK İMAL EDİLMEKTEDİR.


GARANTİ SÜRESİ : 3 YIL


ÜRÜN FİYATI : NAKİT  : 18.000,00 tl   

ÖNEMLİ!!! MESAFE GÖZETMEKSİZİN ÇATIYA GÜNEŞ ENERJİSİ KURULUMU İÇİN ÇELİK KONTRÜKSİYON VE MONTAJ İŞÇİLİK FARKI 2.750 TL AYRICA FİYATLARIMIZ ŞEHİR İÇİ KURULUMLAR OLARAK HESAPLANMIŞ OLUP MESAFE FARKLARI FİYATA EKLENİR !!!


Diğer Ürünler

Güneş enerjisi sektöründe çeyrek asırlık uzmanlık ve hizmet