Pasifik – Basınçlı Galvaniz Sistem

Pasifik Basınçlı Galvaniz Sistem

14.000

BOYLER : 52X120 cm EBATLARDA,  İÇ KAZANI 3 mm KALINLIĞINDA A1 KALİTE GALVANİZLİ SACDAN OLUP 170 lt KAPASİTELİDİR. KILIFI İSE 0.60 mm KALINLIĞINDA GALVANİZDEN İMAL EDİLMEKTEDİR. ANTİFİRİZ BÖLMESİ OLAN CİDAR KALINLIĞI 2 mm YAPILMAKTADIR. İZOLASYON 8 cm İZOCAMDANDIR, SİSTEME REZİSTANS YERİ HAZIRLANMIŞ HALDEDİR.

KOLLEKTÖR : STANDART EBATLAR 94 X 194 X 10 cm dir: İÇ PANELİ VE KASALARI SEYDİŞEHİR ÜRETİMİ ET-AL 60 SAF ALÜMİNYUMDANDIR. İZOLASYON KOMPLE 5 cm İZOCAM İLE YÜZEY ÖRTÜSÜ İSE 4 mm YERLİ CAMDIR. ÜRÜN AMBALAJLI OLARAK TESTİM EDİLMEKTEDİR. SİSTEM, KAPALI DEVRE OLARAK ÇALIŞMASI SEBEBİYLE YETERLİ GÜNEŞLENME OLUŞMAYAN KURULUMLARDA SİSTEME EK OALRAK 3. KOLLEKTÖR GEREKEBİLİR, BU ÇALIŞMA MALİYETE EK MASRAF OLARAK YANSITILIR. 

ÖNEMLİ!!! MESAFE GÖZETMEKSİZİN ÇATIYA GÜNEŞ ENERJİSİ KURULUMU İÇİN ÇELİK KONTRÜKSİYON VE MONTAJ İŞÇİLİK FARKI 2.750 TL AYRICA FİYATLARIMIZ ŞEHİR İÇİ KURULUMLAR OLARAK HESAPLANMIŞ OLUP MESAFE FARKLARI FİYATA EKLENİR !!!TAŞIYICI SEHPA : 40 X 40 KÖŞEBENTTEN OLUP DEMONTE PORTATİF OLARAK İMAL EDİLMEKTEDİR.

GARANTİ SÜRESİ : 3 YIL

ÜRÜN FİYATI : NAKİT : 14.000,00 TL   + Üst kısmına soğuk su besleme deposu ekleme farkı ise 2.500 TL

KAPASİTE : SİSTEM GÜNEŞLİ HAVALARDA ORTALAMA 4 KİŞİLİK KULLANIMA UYGUNDUR, 2 ADET STANDART EBAT KOLLEKTÖR İLE ÇALIŞTIRILABİLİR EKLEMELERE FİYAT FARKI OLUŞMAKTADIR.

Diğer Ürünler

Güneş enerjisi sektöründe çeyrek asırlık uzmanlık ve hizmet