Toros – Eko Basınçsız Tek Depolu Sistem

Toros Eko Basınçsız Tek Depolu Sistem

7350

Toros Eko Basınçsız Tek Depolu Sistem

 

SOĞUK SU DEPOSU : 700 lt KAPASİTELİ  70 x 100 cm  EBATLARINDADIR, 1 mm A1 KALİTE GALVANİZDENDİR

SICAK SU DEPOSU : 52X100 cm EBATLARDA, İÇ DEPOSU 170 lt KAPASİTELİ 1,5 mm A1 KALİTE GALVANİZDENDİR. KILIF 0,55 mm A1 KALİTE GALVANİZDENDİR. İZOLASYON 8 cm İZOCAM İLE YAPILMAKTADIR, SİSTEME REZİSTANS YERİ HAZIRLANMIŞTIR.

KOLLEKTÖR : KOLLEKTÖRLERİMİZDE ARTIK ÇİTAYI DAHA YUKARI TAŞIYARAK  KALİTEYİ PERÇİMLEDİK, ÜRÜN  STANDART EBATLAR 94 X 194 X 10 cm dir: İÇ PANELİ VE KASALARI SEYDİŞEHİR ÜRETİMİ ET-AL 60 SAF ALÜMİNYUMDANDIR. İZOLASYON KOMPLE İZOCAM İLE YÜZEY ÖRTÜSÜ İSE 4 mm YERLİ CAMDIR. ÜRÜN AMBALAJLI OLARAK TESLİM EDİLMEKTEDİR. (Not: 1 Adet Kollektör kullanılmakta olup gerekli durumlarda ekleme yapılabilmektedir.

ÖNEMLİ!!! MESAFE GÖZETMEKSİZİN ÇATIYA GÜNEŞ ENERJİSİ KURULUMU İÇİN ÇELİK KONTRÜKSİYON VE MONTAJ İŞÇİLİK FARKI 2.750 TL AYRICA, FİYATLARIMIZ ŞEHİR İÇİ KURULUMLAR OLARAK HESAPLANMIŞ OLUP MESAFE FARKLARI FİYATA EKLENİR !!!


TAŞIYICI SEHPA : 40X 40 KÖŞEBENTTEN OLUP KAYNAKLI OLARAK İMAL EDİLMEKTEDİR.

GARANTİ SÜRESİ : 3 YIL

ÜRÜN FİYATI : NAKİT : 7.350 TL  

KAPASİTE DEĞİŞİMLERİ: SİSTEM 1 ADET STANDART KOLLEKTÖR İLE ÇALIŞTIRILABİLİR. BU SİSTEMDE KAPALI DEVRE KULLANIMI MÜMKÜN DEĞİLDİR.

SİSTEMİN ISITMA KAPASİTESİ: DÜŞÜK, GÜNEŞLİ DEĞERLERE GÖRE, ORTALAMA SICAKLIK 23 DERECE İKEN, SU SICAKLIĞI, GÜNLÜK, GÖLGE ALMADAN IŞINIMLARDA EN FAZLA 45 İLA 50 DERECEYE ULAŞABİLMEKTEDİR, YETİŞKİNLERDE SU KARIŞIMI OLMADAN TÜKETİM YAPILABİLİR,  SİSTEMİN GÖLGE ALMASI YA DA KUZEY DOĞU TARAFINA KURULMAK ZORUNDA OLMASI HALİNDE, HAVA ŞARTLARININ PARÇALI BULUTLU OLMASI DURUMUNDA DA, KIŞ ŞARTLARINDA VERİM DÜŞÜKLÜĞÜ YAŞANIR, BU SORUMLULUKLAR KESİNLİKLE TÜKETİCİNİN MESULİYETİNDE OLUP FİRMAMIZ MESUL TUTULAMAZ.

SİSTEM EKSTRALARI : SİSTEME, TALEBİNİZ HALİNDE TARAFIMIZCA TEDARİK EDİLEN REZİSTANS, BY PASS (SOĞUK SU SAĞLAYICISI), YA DA EV İÇERİSİNE HERHANGİ BİR ARMATÜR (MUSLUK, BATARYA, DUŞ YA DA VALF) ARIZALARI KESİNLİKLE GARANTİ KAPSAMINDA OLMAYIP FİRMAMIZ UYGUN HALLERDE MÜDAHALE EDEBİLMEKTEDİR, MÜDAHALE ETMEME HAKKINA DA SAHİPTİR, FARKLI BİR TESİSAT FİRMASININ MÜDAHALESİ İSE SİSTEMİN GARANTİSİNE ETKİ ETMEMEKTEDİR.

KURULUM YERLERİ: FİYATLANDIRMALAR, GÜNEŞ ENERJİLERİNİN DÜZ DAMLAR ÜZERİNE SICAK, SOĞUK TESİSATLARININ DAMDA OLDUĞU PLANLANARAK YAPILIR, TESİSAT YOK İSE, HER KAT İÇİN FİYAT FARKI ALINIR, BİNA DURUMU ÇATI İSE ÇATI MONTAJ FARKI VEYA EVİN BETONARMESİ DIŞINDA, ÇARDAK VE BENZERİ YERLERİNE KURULMASI, SİSTEMİN YETERLİ GÜNEŞ ALAMAMASI HALİNDE ASANSÖR VE MERDİVEN DAİRESİ ÜZERİNE KURULUMUNDA DA FİYAT FARKI ALINMAKTADIR, BU DURUMUN ÖN BİLGİLERİ MÜŞTERİLERİMİZİN ANLATIMI DOĞRULTUSUNDA PLANLANIR, HERHANGİ BİR ÖN KEŞİF SİSTEMİMİZ YOKTUR, FARKLI GELİŞMELER YA DA İHTİLAFI HALİNDE FİRMAMIZ SATIŞI TEK TARAFLI FESH ETME HAKKINI KULLANARAK, TAKMA VE SÖKME BEDELİNİ DÜŞTÜKTEN SONRA SİSTEMİN İADE ALIMI SAĞLANIR.

TAŞMALAR/ÇÖZÜMLERİ: SİTEMLERDE OLASI SORUNLARIN BAŞINDA TAŞMA ÖN PLANDADIR, GENELLİKLE ALTERNATİF ISITICININ (KOMBİ, ŞOHBEN VS.) VALFİ VE ENERJİ VALFİ AYNI ANDA AÇIK OLMASI, SERİ ISITICILARIN SUYU ILIŞTIRMA AMAÇLI BATARYANIN ORTADA AYARLANMASI HALİNDE BASINCIN SICAK SU HATTINA TERSTEN GİDİP HAVALANDIRMADAN, YA DA ÜST KAZANDAN TAŞMASI, AÇ KAPA BATARYALARIN ARIZALI OLUP SICAK SU HATTINA TERSTEN SU GÖNDERMESİ, ENERJİNİZİN BY PASS (SOĞUK SU SAĞLAYICISI) SİSTEMİNİN CEKVALFİNİN KİREÇLENMESİ YA DA ARIZALANMASI, ŞAMANDIRANIN ŞEBEKEDEN KAYNAKLI KİREÇ YA DA PİSLİK TUTMASI VEYA ŞAMANDIRANIN ARIZALALI OLMASI, BELİRTİLEN TÜM BU HUSUSLARDA TAŞMA SORUNU YAŞANABİLİR, SİSTEM ÜZERİNDEKİ VALFLER YARDIMI İLE GEÇİCİ TEDBİR ALINABİLİR, VALF KARIŞIMLARI KESİNLİKLE GARANTİ KAPSAMI DIŞINDADIR.

ISITMA SORUNU/ÇÖZÜMLERİ: SİSTEMLER STANDART GÜNEŞİ ALMASI HALİNDE, ÖZELLİKLE GÜNEY CEPHE VE ÖN KISMI BOŞ OLAN KURULUMLAR DA, HERHANGİ BİR SIKINTININ YAŞANMASI SÖZ KONUSU OLMAZ, ÖN CEPHENİN GERİSİNDE OLAN KURULUMLAR, YA DA DOĞU CEPHELERDE MERDİVEN DAİRESİNİN GÖLGESİNE MARUZ KALAN YERLERDE YOĞUN KIŞ DÖNEMLERİNDE GÜNEŞİN ETKİSİNİN AZ OLMASI SEBEBİYLE ÜRETİM ZAYIFLAR, KAPALI DEVRE BASINÇLI SİSTEMLERDE BU SORUN ÖZELLİKLE KIŞIN % 15 CİVARINDA VERİM DÜŞÜK OLUR, SİSTEM VERİMLİ İKEN BİR SÜRE SONRASI ISITMA AZALMASI HALİNDE KOLLEKTÖRLERİN TIKALI OLABİLECEĞİ VEYA DEVİRDAYIM HATLARINDA TIKANMALAR, DARALMALARDAN KAYNAKLI VERİM DÜŞÜKLÜĞÜ YAŞANIR, BİLGİNİZ DIŞINDA SİSTEMİNİZİN ÖNÜNE GÖLGE EDECEK BİR SİSTEM KURULUMU YAPILMIŞ OLABİLİR, BU NOKTADA ÇÖZÜMSÜZ KALINMASI HALİNDE SERVİSİMİZDEN YARDIM ALMANIZ MÜMKÜNDÜR.

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ, SATIN ALDIĞINIZ ÜRÜNLERİN DETAYLARI, KULLANILAN MALZEME VE GARANTİ ŞARTLARI WEB SİTEMİZDE DE TÜKETİCİLERİN BİLGİSİNE SUNULMUŞTUR, AYNI ZAMANDA BURADA GEÇERLİ HÜKÜMLER SÖZLEŞME NİTELİĞİNDEDİR, OLUMSUZ ŞARTLARDA TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ NEZDİNDE HAKLARINIZI KORUMA ALTINA ALABİLİRSİNİZ.

Diğer Ürünler

Güneş enerjisi sektöründe çeyrek asırlık uzmanlık ve hizmet